Plagiat w pracy z prawa i jego poprawa

Plagiat w pracy z prawa i jego poprawa
1.4 (28.89%) 9 votes

Plagiat w pracy z prawa i jego poprawa

Plagiat w pracy z prawa i jego poprawa. Często zwracają się do mnie osoby, które chcą poprawić plagiat w pracy z dziedzin prawniczych. Poniżej kilka przykładów.

Plagiat w pracy:

Należą do nich: reprezentowanie RP i gwarantowanie ciągłości władzy państwowej, czuwanie nad przestrzeganiem Konstytucji, stanie na straży suwerenności i bezpieczeństwa państwa oraz nienaruszalności i niepodzielności jego terytorium. W sposób ogólny scharakteryzowano w ten sposób kierunki i cele działań Prezydenta, a tym samym i rolę odgrywaną przez niego w systemie organów państwowych.

Poprawa powyższego fragmentu:

Należą do nich: reprezentacja Polski, gwarancja ciągłości władzy państwowej, przestrzeganie Konstytucji RP,  nadzorowanie bezpieczeństwa i suwerenności państwa w tym nienaruszalności jego granic. W ogólny sposób wskazano cele i kierunki działalności Prezydenta, a tym samym wyznaczając mu miejsce w systemie organów państwowych.


Plagiat:
w sposób zgodny z ustawą zasadniczą nie został wyłączony,

  1. b) czynnikiem stojącym na straży suwerenności i bezpieczeństwa państwa oraz nienaruszalności i niepodzielności jego terytorium

Poprawa:
w sposób zgodny z zasadniczą ustawą nie został wyłączony,

  1. b) osobą stojącą na straży bezpieczeństwa oraz suwerenności kraju w tym również dbającą o niepodzielność i nienaruszalność granic

Plagiat w pracy

Podejmując uchwałę w sprawie ważności wyborów, Sąd Najwyższy nie wymierza sprawiedliwości, lecz dokonuje „innej czynności”, w której wyraża się szczególny rodzaj sprawowania przezeń władzy sądowniczej. Oznacza to tym samym, że do uchwały w sprawie ważności wyborów oraz postępowania, które ją poprzedza, nie można stosować tych samych wymagań i rygorów, które przewidziane są w odniesieniu do orzeczeń wymierzających sprawiedliwość, a w szczególności do wyroków sądowych.

Poprawa plagiatu

Należy zaznaczyć, że Sąd Najwyższy podejmując uchwałę o ważności wyborów, nie wymierza sprawiedliwości, lecz określone to zostało jako „inna czynność”, która jest szczególnym rodzajem sprawowania władzy sądowniczej. Tym samym oznacza to, że do uchwał dotyczących ważności wyborów i postępowań, które je poprzedzają, stosuje się inne wymagania i rygory, niż te które są przewidziane w orzeczeniach wymierzających sprawiedliwość, zwłaszcza w wyrokach sądowych.